28 Ekim 2020, Çarşamba

Tokat Ak Partiden ilk A.Adayı ; Hakan YİĞİT

TOKAT İÇİN HAZIRIM;
TOKATIN YİĞİT’İ OLMAYA TALİBİM
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyefendinin 24 Haziran 2018 Pazar günü almış olduğu erken seçim kararını büyük bir memnuniyet ile destekliyoruz.
Memleketimizin aydınlık geleceği milli ve yerli duruşu ile kalkınmış güçlü büyük Türkiye vizyonuna sonuna kadar sahip çıkıyoruz.

TOKAT MİLLETVEKİLİ A.ADAYI OLACAĞIZ
Ata diyarım ve memleketim TOKAT için ve vatanım TÜRKİYE için kefenimi sözde değil özde giymiş bir kardeşiniz olarak adaylığımı açıklıyorum.
Aslen 1974 Tokat / Reşadiye doğumluyum.

15 Temmuz da hain Fetö Terör örgütünün düzenlemiş olduğu ihanet girişiminde safımızı Vatan’dan ve Reis’ten yana kullanarak hain darbe girişimine dur dedik. Okçular tepesini terk etmedik.
İhanet Gecesinin sabahında
İkiz Kardeşlerimden
Kardeşim Erkan YİĞİT şehit verdim.
Kardeşim Volkan YİĞİT gazi verdim.
Reisimin ise sende KAHRAMAN oldun dediği ertesi günde ise ;
Reisim Söz konusu Vatan ise gerisi teferruat dır diyen bir dava neferi olarak bedel ödedim varsa canım kanım helal olsun Vatana diyen bir dava adamı oldum.
KAÇMADIM VE HİÇ BİR MAKAMA SIĞINMADIM
1991 Yılından bu güne kadar siyasetin içinde hep var oldum.
Kimseye küsmedim kırılmadım.
Dava adamı olmayı
Hak adamı olmayı
Kendime destur edindim.
Erinmeden, usanmadan , yorulmadan gönüllü ve yüreklice mertçe ve Yiğitçe duruşumu bozmadan Ülkemin her köşesinde davamı , hakkı ve hakikatı anlattım.
Kimsenin değil , Davamın adamı oldum.
Ve bu noktada ;
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyefendinin davasına sahip çıkarak vereceği her görevde sonuna kadar yanında sözde değil özde dik duracağıma namus ve şeref sözü veriyorum.
Buradan tüm Türkiye halkımıza ve Tokat lı hemşerilerimize ve dava kardeşlerimize aday adaylığımızın hayırlara vesile olmasını ve dualarını eksik etmemelerini yüce Rabbimden diliyorum.
Kimseyi ötekileştirmeden
Hainlere karşı dik duruş sergileyerek
Tüm Vatansever kardeşlerimin
Adayı Olacağıma And İçiyorum …

” BEN TÜRKİYE’YİM ”

Selam , Dua ve Ahde Vefa diliyorum

#HakanYiğit
#15TemmuzŞehitveGaziAbisi
#AkPartiTokatMilletvekiliAdayAdayı

1 Yorum

  1. Avatar
    İsmail Kılıç

    ALLAH hayırlı uğurlu etsin sayın başkanım. siz aile olarak ve şahıs olarak çok bedel ödediniz gerçek bir vatan aşığı ve dava adamısınız.ülkemizin her dönemdekinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihdiyaç duyduğu bir dönemde Anadolu kardeşliği projesiyle AK ocaklar derneği faaliyetini başarıyla yürütüyor,ustasının cenabı Allah olduğu bir araçta ömür yolculuğunu geçiren, ülkemizin ve islam dünyasının liderİ, ikibin yıllık insanlık tarihinin de umudu cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğanın yanında Tokat milletvekili Hakan Yiğit olarak görmek bizleri çok mutlu edecektir.Adaylığınızı kutluyor tüm insalığa, ülkemize ve Tokatımıza hayırlar getirmesini diliyorum.ALLAH yolunuzu açık etsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir