22 Ekim 2019, Salı

Mersin Ak Ocaklar’da Görev Değişimi

MERSİN AK OCAKLAR’DA GÖREV DEĞİŞİMİ
Ak Ocaklar Derneği Genel Merkezi olarak hep birlikte bir arada büyümeye devam ediyoruz.
MERSİN Ak Ocaklar Derneği İl Şube Başkanlığına genç iş adamı dava kardeşimiz Yenişehir Ak Ocaklar ilçe temsilcimiz Sayın Feyzi Çakar kardeşimiz atanmıştır. Yenişehir Ak Ocaklar ilçe temsilcimiz ise Orhan Aslanca getirilmiştir.

Mersin Ak Ocaklar Derneği İl Başkanımız değerli genç dava adamı Sayın Mehmet Budak kardeşim ise bundan sonra Ak Ocaklar Derneği Genel Merkezi üyesi ve Genel Başkan Danışmanı olarak Ankara’da yer alacaktır. Bu güne kadar Mersin de görev alan emek veren katkı sağlayan tüm arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Yolumuza hep birlikte nerede kaldık ise oradan devam edeceğiz diyerek var olacağız. Genel Merkezimize üye olacak arkadaşları aramızda görmek den ayrıca onur duyacağız.
Kimseyi kaybetmek değil , dahada kenetlenerek ve bir birimize omuz vererek kader birliği yapmak esas olan kardeşlik ilkesi ile devam edeceğiz.

Ak Ocaklar Derneği Milli ve Yerli Gençliğin Dava Ocağı ve 15 Temmuz ruhunu yüreğinde yaşayan şehit ve gaziler vererek Vatan ve Millet aşkını yaşatan tek dava sivil toplum kuruluşu olarak yoluna devam edecektir.
30 Eylül 2014 Tarihinde kuruluşunu ve gençlik meşalesini Ankara’dan Anadolu’ya yayan derneğimiz inandığı dava ve kardeşlik şuuru ile büyümeye devam edecektir.
Davamıza sahip çıkan gönül veren destek olan tüm arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.
Oldukları il ve ilçe’de Ak Ocaklar Şube yada Temsilcilik kurmak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilirler.

Tel : 0 312 260 60 03
akocaklar.com adresinden tüzüğümüzü inceliyebilirsiniz.

#HakanYiğit
#15TemmuzŞehitveGaziAbisi
#AkOcaklarDerneğiGenelBaşkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir