24 Ekim 2020, Cumartesi

DİYARBAKIR E.BELEDİYE BAŞKANIMIZ ZİYARETİ

Diyarbakır Büyükşehir Belediye E.Başkanı { Kayyumu} çok değerli vatan millet sevdalısı #15Temmuz sürecinin onurlu ve dik duruşlu dava adamı kıymetli büyüğüm Sayın Cumali Atilla beyefendiyi Şehit ve Gazi evimizde ağırlayarak bir arada olduk.
15 Temmuz 2016 tarihinde hain fetö terör örgütünün düzenlenmiş olduğu karanlık gecenin aydınlığa kavuşmasında Etimesgut Kaymakamı iken kahramanlık destanına ortak olan ve hain kalkışmaya zırhlı birliklerde dur diyerek adeta bizlerin önünde rehber olan ve o süreçten bu güne kadar yapmış olduğu tüm görev süreçleri içinde şehitlerin, gazilerin ve milletin yanından hiç bir daim eksik olmayan kıymetli Devlet adamı değerli büyüğüm Sayın #CumaliAtilla beye şahsım, ailem, ocağım ve tüm Vatansever kardeşlerim adına şükranlarımı sunuyorum.
15 Temmuz ‘un 4. Sene-i Devriyesi’nde yine bizler ile birlikte olan ve acılarımızı paylaşan değerli büyüğümüze aynı zamanda yeni görev yeri olan #Ankara’ nın tarihi ile kültürü ile Ankara nın Kalbi olan #AltındağKaymakamı olarak almış olduğu görevinde hayırlı ve başarılı çalışmalar diliyorum.
Halden anlayan kadir kıymet bilen ve vefayı destur edinen böyle değerli ve kıymetli makam, mevki sahibi Devlet büyüklerimizin sayısını artırsın inşallah.

Değerli büyüğümüzün tüm milli ve yerli gençliğe selamları üzerimizde kalmasın inşallah.
#AnkaranınKalbiAltındağ

Selam ve Dua ile…

#HakanYiğit
#15TemmuzŞehitveGaziAbisi
#AkOcaklarDerneğiGenelBaşkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir